0543 772 45 81 info@artemtemizlik.net

Ev temizliği

Cam, Çerçeve Temizliği: Yüksek binaların cam, çerçeve temizliğioldukça zordur ve sizi hayati riske sokar. Bizler profesyonel temizlik firması olarak personellerimize gereken önlemleri alarak özel cam silme deterjanları ile camların daha geç kirlemesini sağlayarak cam çerçeve temizlik hizmetini size sunmaktayız. Çerçeveleriniz için özel rengini almayacak ağartıcılar kullanmaktayız.

 

Evdeki Tüm Odaların Temizlenmesi; Evdeki tüm odalarınız elektrik süpüresi ile süpürülerek silinir ve tozları alınır. Odaların gerekli düzenlenmesi yapılır.

 

Mutfak Temizliği: En hijyenik ve doğal deterjanlar ile temizlenmesi gereken alan mutfaktır. Mutfak temizliği yaparken mutfakta bulunan gıdalar temizleme maddelerinden uzaklaştırılarak gerekli hijyen sağlanır. Sırasıyla dolaplar iç dış silinir ve düzenlenir. Mutfakta bulunan tüm beyaz eşyalar iç dış silinir ve kir, pas ve yağdan arındırılır. Banko üzeri ve bataryalar temizlenir.

 Banyo Temizliği: Banyo fayansı, bataryası, küveti ada duşa kabini temizlenerek banyo dolapları silinir ve düzenlenir. Cam, ayna ve çerçeveler silinir.

 Tuvalet Temizliği: Tuvalet temizliği yapılırken oldukça güçlü ağartıcılar ve hijyenik ürünler kullanılır. Tüm pas ve kireç tutmuş yüzeyler temizlenir. Artık günümüzde tüm tuvaletlerde banyoların içinde bulunmaktadır.

Kapı Temizliği: Tüm kapılar yapılığı maddelere uygun malzeme ve deterjanlar ile temizlenir ve silinir.

Yerlerin Temizlenmesi: Yer zemin maddesine uygun malzemeler ile yerler temizlenir.

 Balkon Temizliği: Evde bulunan tüm balkonlar yıkanır ve kurulanır.

Toz Alma: Tüm odalar banyo mutfak ve tuvalet gibi tüm alanların toz alma işlemi yapılır.

Çöplerin Boşaltılıp Atılması: Çöp kutuları boşaltılır ve kutular yıkanır